Kredytowe rady

Gdy nie wiesz, jak wybrać najlepszy kredyt

  • Monday, September 11, 2017

Jeśli musisz pożyczyć pieniądze i myślisz o zaciągnięciu pożyczki, przestań rozważyć opcje. Chociaż jest to łatwe do skonfigurowania, takie pożyczki mogą szybko przekształcić się w problem zadłużenia dla wielu ludzi. Może to również mieć wpływ na ocenę kredytową, jeśli nie zapłacisz jej na czas.

Inne sposoby

Jeśli starasz się zapłacić za niezbędne rzeczy, porozmawiaj z doradcą ds. Długów. Pomoże Ci opracować budżet, nadać priorytet Twoim zadaniom, porozmawiać z wszystkimi, którzy mają pieniądze i pomoże w przygotowaniu planu spłat.

Istnieje wiele organizacji, które mogą pomóc w bezpłatnych poradach dotyczących poufności. Nie musisz wydawać pieniędzy płacąc za zadłużenie z zarządzania korporacyjnego, co może pomóc Ci wyeliminować zmarnowane pieniądze. Gdzie iść, aby uzyskać bezpłatne, poufne porady dotyczące długów? Bez problemu dowiesz się tego korzystając z sieci internetowej.

Pieniądze na wydatki nieistotne

Firmy z pożyczkami typu chwilówki mogą reklamować wypłaty pożyczki za rzeczy, takie jak wakacje, nowe ubrania czy inne dodatki. Ale jeśli to zrobisz, skończy się na tym, że będziesz musiał płacić więcej niż to na co, czekałeś i zaoszczędzisz pieniądze, aby za nie zapłacić.

A jeśli po prostu nie możesz czekać, zazwyczaj są tańsze sposoby pożyczania.

Aby dowiedzieć się, gdzie Twoje pieniądze idą co miesiąc:

Skorzystaj z planowania budżetu

Prowadź pamiętnik wydatków

Jeśli potrzebujesz pieniędzy przed wypłatą, zawsze warto zwrócić się do pracodawcy, czy da Ci zaliczkę na zarobki. Jeśli domagasz się świadczeń i czekasz na pierwszą płatność lub jeśli Twoje pieniądze się spóźniają, możesz poprosić doradcę o krótkoterminowe zaliczki. Zwykle musisz zapłacić to z płatności z tytułu świadczeń.

Pożyczanie od rodziny i przyjaciół

Pożyczenie awaryjnej gotówki od członka rodziny lub przyjaciela może pomóc uniknąć ryzyka, które towarzyszy spłatom pożyczki. Zrób rozeznanie, aby upewnić się, że zarówno Ty, jak i osoba, u której pożyczasz możecie sobie na to pozwolić. Może też być potrzebne porozumienie na piśmie. Opracuj budżet i plan spłat. Porozmawiaj o tym, co się stanie, jeśli spóźniasz się z płatnością lub nie spłacisz w ogóle.

Korzystanie z karty kredytowej

Jeśli masz kartę kredytową, możesz rozważyć użycie jej do zakupów - lub nawet wypłat gotówkowych, ale tylko wtedy, gdy naprawdę masz to, co potrzebujesz - ponieważ to może być drogie.

Upewnij się, że zapłacisz tyle, ile możesz w każdym miesiącu, aby zmniejszyć koszty, i nie pozwól sobie wydać więcej niż możesz sobie pozwolić na spłatę. Przeczytaj przewodnik po kartach kredytowych, aby być bardziej rozeznanym w temacie. Wiedz też, że istnieją karty kredytowe szczególnie dla osób z niską oceną wiarygodności kredytowej, na przykład z powodu wcześniejszych niewykonania zobowiązań lub orzeczeń sądów. Wtedy pobierają znacznie wyższą stopę procentową niż inne karty, ale jak spłacić wszystkie lub większość salda w każdym miesiącu? Aby to zrobić dowiedz się więcej o kartach kredytowych.

Posted by pomocny at 07:14:48.